Facebook E-mail
جستجو در ماده
جستجو در مقررات
انتقال
بعدی قبلی
formats

اطلاعیه آموزش رایگان نظام مالیاات بر ارزش افزوده قابل توجه اتحادیه ها، تشکل ها، انجمن های صنفی بخش های تولیدیف توزیع و خدمتی سراسر کشور وهمچنین سایرمتقاضیان آموزش نظام مالیات بر ازش افزوده

پیرو اطلاعیه‌های متعدد قبلی، سازمان امور مالیاتی کشور در چارچوب وظیفه اطلاع رسانی و آموزش مؤدیان و سایر ذینفعان نظام مالیات بر ارزش افزوده، بار دیگر آمادگی خود را برای برگزاری دوره های آموزشی مستقیم و رایگان این نظام مالیاتی توسط متخصصین و مسئولین اجرای این نظام مالیاتی اعلام می دارد.
کلیه تشکل ها و فعالان بخش خصوصی و سایر علاقمندان می توانند تقاضای شرکت خود، شامل: مشخصات متقاضی، تعداد شرکت کنندگان و محل برگزاری دوره آموزشی را کتباً و از طریق شماره نمابر 88920411 (021) به این سازمان اعلام نمایند تا ترتیب برگزاری رایگان دوره های آموزشی مربوطه برای ایشان داده شود.
ضمناً قانون ،دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها، اطلاعات پایه و عمومی،پاسخ به سؤالات عمومی و … در ارتباط با این نظام مالیاتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی این نظام مالیاتی به نشانی www.VAT.ir در دسترس عموم مردم و فعالان اقتصادی می باشد.
همچنین پاسخگویی به سوالات عمومی وکلی در زمینه این نظام مالیاتی از طریق نزدیک به 300 واحد خدمات مؤدیان مالیات بر ارزش افزوده ادارات کل امور مالیاتی استان ها در سراسر کشور که در شهرستانهای هر استان مستقر و نشانی و شماره تلفن ایشان در نشانی اینترنت www.eVAT.ir/VATOffices موجود می باشد و همچنین از طریق شماره تلفن های 17- 88920415 (021) بخش اطلاع رسانی مالیات بر ارزش افزوده، قابل ارائه می باشد.
image_pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه پیوست قوانین اطلاعیه آموزش رایگان نظام مالیاات بر ارزش افزوده قابل توجه اتحادیه ها، تشکل ها، انجمن های صنفی بخش های تولیدیف توزیع و خدمتی سراسر کشور وهمچنین سایرمتقاضیان آموزش نظام مالیات بر ازش افزوده