Facebook E-mail
جستجو در ماده
جستجو در مقررات
انتقال
بعدی قبلی
formats

نتایج آزمون تعیین سطح سالانه بعنوان یکی از مهمترین معیارهای اصلی انتصاب و ارتقاء شغلی …


اداره کل
دفتر
نظر به نقش و اهمیت نیروی انسانی کارآمد و متخصص در پیشبرد اهداف سازمان امور مالیاتی و با توجه به اهمیت شایسته سالاری در ارتقاء شغلی ماموران مالیاتی لازم است نتایج آزمون تعیین سطح سالانه بعنوان یکی از مهمترین معیارهای اصلی انتصاب و ارتقاء شغلی ماموران مالیاتی مدنظر قرار گیرد . بنابراین علاوه بر دارابودن کلیه شرایط و ضوابط ارتقاء از جمله صلاحیتهای اداری و اخلاقی و … ارتقاء و انتصاب ماموران مالیاتی منوط به رعایت موارد زیر خواهد بود .

1- آزمون تعیین سطح به طور معمول هر سال یکبار برای کلیه ماموران مالیاتی برگزار می گردد .

2- شرایط شرکت در آزمون سالانه , مواد و منابع هر آزمون طی بخشنامه ای هر سال قبل از برگزاری آزمون اعلام می گردد و ادارات موظفند با توجه به شرایط و ضوابط تعیین شده نسبت به معرفی واجدین شرایط جهت شرکت در آزمون اقدام نمایند .

3- معیار اصلی ارتقاء شغلی همکاران , شرکت در آزمون سطح سالانه می باشد و افراد برحسب امتیاز بدست آورده در آزمون رتبه بندی می گردند . افرادی که رتبه بالاتری برخوردار باشند در ارتقاء شغلی اولویت خواهند داشت .

4- در هر مرحله برای ارتقاء شغلی , نتایج از آخرین آزمون سطح برگزار شده ملاک عمل خواهد بود .

5- برای هر آزمون سطح , حداقل امتیاز معین خواهد شد و کسانیکه حداقل امتیاز مزبور را کسب ننمایند اجازه دارند یکبار دیگر در آزمون سالانه بعدی شرکت نمایند و در صورت عدم کسب حداقل امتیاز لازم در آزمون مجدد , سازمان امورمالیاتی تصمیم مقتضی را درخصوص آنان , اتخاذ خواهد نمود .

عیسی شهسوارخجسته

image_pdf

شماره:34641


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه پیوست قوانین نتایج آزمون تعیین سطح سالانه بعنوان یکی از مهمترین معیارهای اصلی انتصاب و ارتقاء شغلی …